topoption oferowane przez Home

topoption.com/pl

TopOption jest jedną z najbardziej popularnych platform handlowych opcji binarnych ciesząca się sukcesem i dużym powodzeniem na rynku. Oprogramowanie opcji binarnych pochodzi od SpotOption, dzięki czemu handlowiec może polegać na godnym zaufania brokerze z ogromnym doświadczeniem na rynku Forex. Platforma handlowa opierająca się na sieci dostępna jest także w wersji po polsku.

TopOption to spółka, która podlega nadzorowi CySEC czyli Cyprus Securities and Exchange Commission. Tworzy bezpieczne i jednocześnie niezwykle przejrzyste środowisko dla obrotu opcjami. Zgodnie z przepisami Unii Europejskiej, nowoczesna platforma Spółki oferuje jeden z najwyższych poziomów transparentności i bezpieczeństwa, a to głównie za sprawą zaawansowanych rozwiązań, które zapewniają poufność i bezpieczeństwo środków klienta. Tworzy także rzetelne i godne zaufania środowisko transakcyjne.

Spółka jako innowator opcji binarnych, posiada również legalną licencję oraz podlega zewnętrznemu nadzorowi. Ponadto firma ta oferuje także bardzo szeroki zakres inteligentnych i jednocześnie przyjaznych każdemu użytkownikowi produktów, usług oraz narzędzi transakcyjnych atrakcyjnych zarówno dla profesjonalistów jak i dla początkujących, które stanowią pomoc przede wszystkim dla nowych inwestorów wchodzących dopiero w obrót opcjami binarnymi w internecie.

Dlaczego TopOption?

  • Prosta i intuicyjna w obsłudze platforma do zawierania transakcji
  • Niski depozyt minimalny tylko 100 USD lub 100 euro
  • 50% bonusu dla nowych klientów
  • Szeroka gama instrumentów transakcyjnych
  • Pomoc ekspertów na żywo

Szybkość i prostota wielkim atutem

Internetową platformę binarną TopOption zaprojektowano w taki sposób, aby obrót opcjami był dostępny dla każdego klienta, ale przede wszystkim dla nowych inwestorów, którzy nie mają jeszcze odpowiedniego doświadczenia w szeroko pojętej dziedzinie finansów. Spółka oferuje obecnie aż 180 instrumentów finansowych, niezwykle wysokie wypłaty oraz bardzo bogaty wachlarz produktów, a także narzędzi transakcyjnych. Oprócz najbardziej popularnych i jednocześnie klasycznych produktów, tj. opcja profesjonalna albo konstruktor opcji binarnych, innowacyjne funkcje platformy obejmują również parowanie akcji czy wykresy historii transakcji i opcję wykupu.

Platforma posiada dwie, bardzo łatwe w użyciu wersje: stacjonarną i mobilną. Żadna z nich nie wymaga pobierania plików, a jednocześnie zapewnia bezpośredni dostęp do platformy i tworzy przyjazne środowisko transakcyjne dla użytkowników o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Dodatkowo możliwe jest natychmiastowe przeprowadzanie transakcji.

Dobry bonus na początek

Rozpoczynając swoją przygodę z TopOption, każdy użytkownik może otrzymać 50% lub 100% bonusu w zależności od wysokości włożonego depozytu. Nowy trader na platformie otrzymuje każdorazowo nową linię pięciu interesujących e-booków, indywidualne szkolenie, niezwykle bogatą bibliotekę samouczków wideo, a także dostęp do kalendarza ekonomicznego online
i najnowsze informacje biznesowe w połączeniu z ekskluzywnymi analizami rynkowymi.

topoption Trading

topoption.com/pl

Jak handlować z TopOption?

Przepustowość zbywalnych wartości na tej platformie jest niezwykle szeroka gdyż do pozostaje ich łącznie 180. Są to przede wszystkim znane na całym świecie indeksy giełdowe, akcje znanych międzynarodowych firm, najważniejsze pary walutowe, takie jak np. EUR/USD czy GBP/USD oraz surowce naturalne. W przypadku TopOption wybór jest znacznie większy niż u konkurencyjnych brokerów opcji binarnych.

Biorąc pod uwagę różne rodzaje handlu, TopOption oferuje oprócz najbardziej klasycznego handlu zwanego popularnie Call/Put na malejące bądź też rosnące kursy jeszcze dodatkowe możliwości. Z kolei przy zastosowaniu opcji „One-Touch” odpowiednio wcześniej ustalona wartość końcowa powinna zostać osiągnięta minimum jeden raz podczas czasu trwania opcji, tak aby handel zakończył się pozytywnie.

Coraz większym powodzeniem cieszy się tzw. handel 60-sekundowy. Wraz z Option Builder wprowadzono na platformę bardzo interesujący aspekt. Zarówno czas trwania opcji, jak i ustalanie najbardziej pożądanej wydajności oraz zabezpieczenie przed stratami są w tym przypadku w rękach rękach użytkownika.Klient może kierować danym ryzykiem w zależności od aktualnej sytuacji na rynku finansowym. Dodatkowe funkcje to między innymi opcja sprzedaży lub też zaświadczenie o handlu. Ostatnia z wymienionych funkcji zezwala klientom np. na odwoływanie trafionych już decyzji w ciągu trzech sekund lub też na egzekwowanie ich po ściśle określonym czasie. Możliwość takiego reagowania jest niezwykle ważna dla osób, które mają niską transmisję internetową.

topoption płatności Wpływy

Źródło: topoption.com/pl

Konto demo

Konto demo jest bez wątpienia świetną okazją, żeby wypróbować całą platformę i przekonać się na własnej skórze o możliwościach jednego z najlepszych i najbardziej stabilnych na rynku brokerów opcji binarnych. Jest to równocześnie idealna okazja głównie dla osób początkujących, które chciałaby się przekonać, w jaki sposób można zarabiać na opcjach. Konto demo zostaje udostępnione po złożeniu minimalnego depozytu czyli 350 złotych. Wówczas należy skontaktować się z pomocą techniczną np. w języku polskim i poprosić o aktywację indywidualnego konta demonstracyjnego. Tym sposobem użytkownik otrzymuje na konto 10.000 wirtualnych kredytów do testowania. Jeśli klient straci wszystkie kredyty, może poprosić support o ich uzupełnienie. Konto demo na platformie jest ważne dokładnie przez pół roku. Włożony wcześniej depozyt jest również możliwy do wycofania, jednak wówczas użytkownik traci możliwość handlowania na swoim koncie demo. Bez wątpienia warto założyć konto demo i konto realne u brokera.

Szybka pomoc ekspertów

Platforma TopOption oferuje ponadto pomoc ekspertów w różnych wersjach językowych i zapewnia zindywidualizowane wskazówki dla każdego użytkownika. Centrum zasobów Spółki zasobów zawiera mnóstwo interesujących narzędzi szkoleniowych, takich jak między innymi kursy online, prezentacje, a także e-booki czy szkolenia indywidualne. Oprócz tego znajduje się tam również prężnie rozwijający się dział wiadomości, który oferuje najbardziej aktualne informacje, ekonomiczny kalendarz oraz codzienne i cotygodniowe raporty w prosty sposób objaśniające nowości rynkowe.

TopOption liderem na rynku

Platforma jest prosta i intuicyjna. Nie wymaga pobierania żadnych plików, zatem jej konfiguracja jest szybka i bezproblemowa. Wysokie zyski z wygrywającej transakcji, a także wypłaty w wysokości powyżej 85% czy zaawansowane rodzaje wygaśnięcia to tylko niektóre zalety TopOption. Platforma mobilna pozwala na dokonywanie transakcji wszędzie na świecie również na urządzeniach iPhone oraz Android.

Ponadto Spółka TopOption zapewnia szeroką gamę instrumentów transakcyjnych oraz rekordowo duży spośród wybór 180 instrumentów transakcyjnych, w tym waluty, towary, akcje oraz indeksy. Przeprowadzenie rejestracji i wypłaty środków jest niesłychanie szybkie i wymaga jedynie kilku kliknięć. Platforma TopOption posiada również niemieckojęzyczną obsługę klienta oraz realizuje wszelkie wypłaty bez prowizji, co z pewnością jest jej niewątpliwą zaletą w porównaniu do innych brokerów działających aktualnie na rynku transakcji finansowych.

Spółka TopOption jest regulowana przez Komisję Giełd i Papierów Wartościowych na Cyprze, natomiast kapitał klientów jest przechowywany w bankach brytyjskich i niemieckich. Osiągana wydajność transakcji finansowych utrzymywana jest na bardzo dobrym, wysokim poziomie. Ponadto nowych użytkowników zachęca premia oraz niska wpłata wstępna w wysokości 100 USD lub 100 euro przy niskiej stawce od pojedynczego handlu odpowiednio 10 USD lub 10 euro.