iq option oferowane przez Home

Źródło: iqoption.com

Handel opcjami binarnymi to jedna z najpopularniejszych w ostatnich latach forma inwestowania. Polega ona na spekulowaniu, czyli przewidywaniu przez tradera, a więc osobę posiadającą aktywa, czy ich cena wzrośnie, czy zmaleje. Jest to więc klasyczny przykład inwestowania posiadanych środków z ryzykiem, ale decyduje się na to wiele osób. Powód? Jest oczywisty. Można liczyć na dobre zyski, dla wielu osób jest to prawdziwa pasja, a przy tym, jeśli wykorzysta się dobrą platformę inwestycyjną, można zarabiać wielkie pieniądze bez wychodzenia z domu, a nawet bez ruszania się sprzed komputera, trzymając w ręku laptop, tablet czy smartfon. Jak to możliwe? Wszystko to, a nawet jeszcze więcej daje swoim użytkownikom wyjątkowa platforma do handlu opcjami binarnymi – IQ Option.

Powody, dla których warto wybrać IQ Option

  • Wiarygodność serwisu – zapewnia ją fakt, że jest on licencjonowany przez CySEC (Cypryjską Komisję ds. Papierów Wartościowych i Wymiany), instytucję cieszącą się wielkim zaufaniem, co podnosi rangę IQ Option.
  • Ceny aktywów – aktualizowane są na podstawie doniesień agencji Reuters, również są więc wiarygodne i prawdziwe.
  • Duża ilość aktywów, którym można handlować, pośród których znajdują się akcje takich wielkich, renomowanych firm jak Facebook czy Amazon.
  • Wysoka rentowność, wynosząca do 92%. *W przypadku udanego przewidywania
  • Łatwa obsługa panelu i możliwość korzystania z dowolnego miejsca na świecie bez zbędnego wysiłku i biegłej znajomości angielskiego.
*Twój kapitał jest zagrożony

Znakomite rozwiązanie

Inwestowanie przez internet nie jest niczym nowym, nowością nie jest też platforma w rodzaju IQ Options. Można znaleźć ich wiele, zarówno w polskim, jak i anglojęzycznym internecie, nie wszystkie one jednak, co jest oczywiste, są tak samo godne polecenia. Jest zaś wiele powodów, dla których wspomnianą platformą warto się zainteresować, co zostanie szczegółowo objaśnione dalej.

Broker IQ Option powstał w 2014 roku, a więc jest zdecydowanie młodą platformą. Szybko jednak popularność IQ Option stała się ogromna, co dobitnie świadczy o wysokim poziomie świadczonych usług i każe domyślać się wielkich zarobków. IQ Option jest też brokerem cieszącym się wielką wiarygodnością, a więc jest to bez wapienia znakomita propozycja dla nieufnych, tych, którzy chcą zarobić jak najwięcej, a stracić jak najmniej czy też dopiero zaczynają swoją przygodę z inwestowaniem w taki sposób. Możliwości jest wiele, a wszystko to bez ruszania się z domu. Co więcej, skorzystać z takiego rozwiązania mogą praktycznie wszyscy, nic więc dziwnego, że platforma ta cieszy się olbrzymią popularnością i korzysta z niej ogromna liczba użytkowników.

Wygoda korzystania

Prócz tego, że działa w internecie (w czym nie jest wcale odosobniona, a wręcz przeciwnie), platforma IQ Option może zaproponować swoim użytkownikom i wszystkim, którzy chcą dołączyć do ich grona, szereg wspaniałych udogodnień. Pierwszym z brzegu przykładem może być dostęp z dowolnych urządzeń, także mobilnych, instynktowna obsługa, bardzo prosty interfejs, a także fakt, że dostęp do portalu możliwy jest przez całą dobę, w weekendy zaś handel aktywami odbywa się poza giełdą. Działanie portalu obliczone jest na jak największą wygodę osób korzystających, maksymalnie oszczędza ich czas, a przy tym część portalu dostępna tylko w języku angielskim stworzona jest w taki sposób, by nawet osoby, które nie władają tym językiem biegle, z powodzeniem mogły poruszać się po portalu i w pełni korzystać z jego funkcjonalności.

iq option turnieje

Źródło: iqoption.com

Łatwe założenie konta

Każdy, kto chce skorzystać z IQ Option i spróbować swoich sił na rynkach finansowych, może to zrobić bez zbędnego wysiłku. Do wyboru są trzy rodzaje kont – konto demo, rachunek rzeczywisty i konto VIP, przy czym to pierwsze założyć można za darmo, a drugie – z minimalnym depozytem wynoszącym zaledwie 10 dolarów. Chyba każdy przyzna, że jest to w tym przypadku imponująco niska suma, a więc portal idealny jest dla osób, które chcą tylko przekonać się, jak tego rodzaju platforma działa, spróbować swoich sił i przekonać się, jakie mają zdolności spekulacyjne. W przypadku konta VIP trzeba wpłacić depozyt w wysokości 1000 dolarów, jest to więc opcja dedykowana stricte dla osób, które chcą zarabiać na portalu większe pieniądze i trzeba przyznać, że mają do tego znakomite możliwości. Dlaczego?

Zalety konta VIPowskiego

1000 dolarów na pewno nie jest zawrotną sumą dla osób, które spodziewają się dzięki IQ Option zarabiać znacznie więcej i mają na to wielkie szanse, korzyści zaś z posiadania tego konta są niepomiernie większe niż wysokość wkładu. Przede wszystkim posiadacz tego rodzaju konta ma wiele możliwości. Posiada dostęp do 70 aktywów, a przy tym 60% jego zysków jest chronionych, nie należy więc obawiać się, że jeśli dużo się zainwestuje, to również dużo straci się w razie niepowodzenia. Na tym nie koniec korzyści. Posiadacze konta VIP mogą powiększać swoją wiedzę i korzystać pomocy specjalisty, który udziela osobistych porad w zakresie inwestowania i wszelkich ruchów na platformie. Dzięki jego pomocy można więc zarobić jeszcze więcej, zminimalizować ryzyko strat i cieszyć się powiększającym się stanem konta bez większego wysiłku. Taki doradca to również wielka pomoc dla osób, które stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie, gdyż może je przeprowadzić przez meandry wielkich finansów. Ponadto na koncie VIP można dokonywać miesięcznej analizy budżetu, co pozwoli jeszcze lepiej zarządzać swoimi środkami. Na pewno więc warto takie konto posiadać, zwłaszcza jeśli ktoś serio traktuje swoje inwestycje, a nie tylko na zasadzie „sprawdzę swoje siły”.
*Twój kapitał jest zagrożony

Jak otworzyć konto?

Może się wydawać, że jest to bardzo skomplikowane, trzeba pochwalić się imponującym stanem konta bankowego czy doświadczeniem, ale nic z tych rzeczy. Wystarczy po prostu podać swoje dane, potwierdzić je za pomocą dowodu tożsamości i podać adres e-mail i hasło, za pomocą których będzie się logować w portalu. Konto demo jest całkowicie darmowe, daje dostęp do handlu pięcioma aktywami, a koszt otwarcia rachunku rzeczywistego nie jest duży. Co ważne, założyć konto można bardzo szybko i bez żadnych formalności, poza tym nie trzeba posiadać żadnego doświadczenia oraz umiejętności. IQ Option nie tylko umożliwia swoim użytkownikom zarabianie, ale też bardzo o nich dba, dostarczając im przydatnych materiałów edukacyjnych, ułatwiając działanie, a także oferując dostęp do seminariów prowadzonych przez profesjonalnych, doświadczonych traderów (w zależności od rodzaju posiadanego konta). Na platformie można więc nie tylko zarabiać, ale też intensywnie uczyć się, jak można to robić. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by najpierw „potrenować”” na koncie demo, potem zaś zabrać się za zarabianie serio na rachunku rzeczywistym, na co też decyduje się duża część użytkowników platformy.
*Twój kapitał jest zagrożony*W przypadku prawidłowego przewidywania.